Betonmaksan

BETONMAKSAN firmamız 2006 yılında farklı yöntem anlayışını İSO 9001:2000 Kalite Yönetim Sertifikası ile belgelemiştir.

BETONMAKSAN firmamız ürünlerinin kaliteli oluşu uluslararası aranılan bir marka olmasını sağlamaktadır.

Firmamız müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için 5000 m2 yeni fabrikamızda faaliyetini sürdürmektedir. Teknolojiye yaptığı yatırımlarla ve makine parkuruna kattığı CNC makinalarla üretim kapasitesini her yıl arttırmaya devam etmektedir.

BETONMAKSAN firmamız Türkiye genelinde bir çok ilke imza atmış kuruluştur.

Müşteri memnuniyeti ilke edinen firmamız gelişen teknolojiyi takip ederek hedeflerine doğru emin adımlarla yürümektedir.

Üretimini yaptığımız tüm makinaların projeleri bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak mühendislerimiz tarafından tasarlanarak imalat sonrası KALİTE KONTROL den geçirilmektedir.

İnşaat Makinaları sektöründe ilk olmayı hedefleyen BETONMAKSAN firmamız üretiminin her aşamasında gösterdiği titizlilik sonucu başarılarını her yıl daha da arttırmaktadır.BETONMAKSAN firmamız yıllar boyunca geliştirdiği üretim çeşitliliğini müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

Girmiş olduğu yurtdışı pazarında önemli bir hacime sahip olmayı başarmış özellikle Türk cumhuriyeti ülkelerine, balkan ülkelerine , Avrupa ülkelerine ve Afrika ülkelerine yaptığı ihracatlar sayesinde ülke ekonomisine büyük katkılarla sağlanmıştır.

Firmamızın üretim faaliyetleri olan Karo ve Dekoratiftaş Üretim Makinaları , Beton Parke ve Briket Makinaları , Hazır Beton Üretim Santrali ve Hazır Sıva Üretim Tesisleri makinalarının sipariş alımından makine teslimine kadar profesyonel anlamda büyük bir titizlilikle takip etmekte olup 2 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ vermektedir.

Satış sonrası servis hizmetlerimizle de TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ hedefimizin anahtarıdır.

Kaliteli ve uzman personeli ile ufak düşüncelerden büyük harikalar yaratan BETONMAKSAN firmamızın üretim sahasında siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan gurur duyarız.

  • Alanında Uzman Ekip
  • Kaliteli ve Profesyonel Ürünler
  • Yüzlerce Referans
Gelişen Ve Hızla Değişen Makina İmalatı Sektöründe Müşterilerimize Ve Çalışanlarımıza Artı Değerler Sağlayan , Ürün Çeşitliliğinde Öncü , Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Yönelik Yeni Fikirlerle Özel İmal Edilmiş , Patentli Ürünler Yaparak Sektörümüzde Tercih Edilen Önder Firma Olabilmektir.
Müşterilerimize Kaliteden Ödün Vermeden İhtiyaçlarına Uygun İmalatlarına Maksimum Fayda Sağlayacak Makinalar Üretip Sunmaktır.

Amaçlarımızdan Bahsedelim

 Tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerimizle, müşteri ihtiyaçlarını arzu edilen kalite ve sürede karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamanın şirketimizin devamlılığı açısından en önemli kriter olduğunun bilincindeyiz. Sürekli gelişen ve değişen dünyamızda yüksek standartlar talep eden müşteri isteklerinin karşılanmasının yanı sıra,  a) Performansımızın ve kalitemizin müşteriyi tatmin etmesi,  b) Tüm çalışanlarımızın, kalite hedeflerini yakalamak için gerekli ilgiyi ve ihtimamı göstermesi,  c) Faaliyetlerimizin, müşteri ihtiyaç ve isteklerinin karşılanacağına güven vermesi, sürekli gelişen bir Kalite Yönetim Sistemi ile gerçekleşebileceğini biliyoruz. Başarılı bir Kalite Yönetimi’nin uygulamasında, gerekli adımların atılmasında ve hedeflere ulaşmada ihtiyaç duyulacak tüm desteğin verileceğini bunun için de gerekli kaynağın ayrıldığını şirket üst yönetimi olarak taahhüt ederiz.s